Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Rodzina Szkołą Miłości”. Powiat Mławski zaprasza na spotkanie


Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie realizowane w ramach projektu „Rodzina Szkołą Miłości”. Organizatorami spotkania są Fundacja Tak dla Rodziny oraz Powiat Mławski.


Spotkanie odbędzie się w piątek (17 listopada br.) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mławie przy ul. Władysława Stanisława Reymonta 6. Podczas spotkania odbędą się prelekcje na których podejmowana będzie tematyka komunikacji w rodzinie, dialogu małżonków, oczekiwań, relacji z dzieckiem, ojcostwa, macierzyństwa, szczęścia i miłości w małżeństwie i rodzinie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x