Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oto najszybsze przedszkolaki


11 listopada br.  przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 3 z grup: 0a, 0b, 0c, 0d, Biedronki, Gumisie i Pszczółki wzięły udział w biegu ulicznym z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Już na początku swojej kariery lekkoatletycznej trójka dziewcząt stanęła na podium, zajmując kolejno najwyższe miejsca: pierwsze – Maja Bańczyk z grupy 0c, drugie – Julia Myślińska z grupy 0d i trzecie –  Marcelina Żakiewicz z grupy 0c.


źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x