Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miejska biblioteka wprowadza praktyczne udogodnienie


Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie, po zakończonym remoncie wkrótce wróci do normalnego funkcjonowania. Przy tej okazji przygotowała dla czytelników pewne udogodnienie. Jest to trezor biblioteczny (inaczej wrzutnia książek) zainstalowana w tylnej ścianie budynku. Wrzutnia umożliwi samodzielny i całodobowy zwrot wypożyczonych książek.


– Liczymy, że wrzutnia będzie wygodnym  rozwiązaniem dla zabieganych czytelników. Mamy nadzieję, że dzięki ej inwestycji zwiększy się liczba terminowo zwracanych książek – napisała mławska biblioteka.  

Wrzutnia choć już zainstalowana, zostanie uruchomiona z dniem otwarcia bibliotek.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
15 dni temu

Faktycznie, wrzutnia jest umieszczona w ciemnym kącie. Mam nadzieję, że jak zacznie działać miejsce zostanie doświetlone że wszystkich stron i zostanie tam umieszczona kamera. Bez tego ta wrzutnia nie ma racji bytu ba dłuższą metę.

Druh
Druh
17 dni temu

A wiadomo kiedy ponowne otwarcie biblioteki?

Janina
Janina
18 dni temu

Powinna być bliżej chodnika. Umieszczenie tej wrzutni w ciemnym kącie, będzie prowokowało do wandalizmów i dziwnych wrzutów.

brązowa_nuta
brązowa_nuta
18 dni temu

przewiduję dużo niestandardowych „ładunków” zamiast książek i szybką rezygnację z tego rozwiązania

Pik Pok
Pik Pok
18 dni temu

Lipa i tyle, wchodzę na stronę biblioteki i nie ma nigdzie godzin otwarcia. Lepiej by się w sobotę otworzyli a nie wymyślają głupoty. Ludzie nie mają czasu przyjść w tygodniu do biblioteki bo pracują!

Bee
Bee
17 dni temu
Reply to  Pik Pok

Na czas remontu ta zakładka na stronie jest niewidoczna

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x