Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Starej Otoczni spłonęło auto


Wczoraj późnym popołudniem strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze osobowego auta na poboczu drogi w Starej Otoczni (gm. Wiśniewo). Do zdarzenia wyjechały zastępy z JRG Mława oraz OSP Podkrajewo. W momencie przyjazdu samochód marki Renault Megane był już cały objęty ogniem. Strażacy pożar ugasili prądem piany, auto jednak uległo całkowitemu spaleniu. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który opuścił pojazd samodzielnie i nie został poszkodowany. Akcja gaśnicza trwała około godziny.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x