Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert mławskich artystów w Bursie Szkolnej


Dyrekcja Bursy Szkolnej w Mławie i Galeria „13” zapraszają na wieczór muzyczny pt. „Różne odcienie muzyki”, w którym wystąpią mławscy artyści: duet Jacek Mianowski i Jarek Aftyka, Olga Sobolewska oraz duet Kamila Rutkowska i Piotr Słowikowski.


Koncert rozpocznie się w niedzielę 19 listopada 2023 r. o godz. 19.00 w sali Bursy Szkolnej w Mławie ul. Lelewela 5. W czasie trwania koncertu będziemy mogli wysłuchać utworów w różnych stylach muzycznych: rock, pop, poezja śpiewana, klasyczna czy rozrywkowa.

W międzyczasie organizatorzy przewidują wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami.

Można będzie również obejrzeć wystawę starego sprzętu grającego (magnetofony, gramofony, adaptery, radia itp.).

Wstęp wolny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x