Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga na fałszywych monterów czujnika gazu. Podszywają się pod spółdzielnię i pobierają opłatę


W ciągu kilku ostatnich dni, do mławskiej komendy policji zgłosiło się kilku mieszkańców jednej ze spółdzielni mieszkaniowych w Mławie. Poinformowali, że kupili czujnik gazu wraz z montażem za 200 zł, bo byli przekonani, że monterzy są ze spółdzielni. A jak się okazuje, spółdzielnia mieszkaniowa nie ma z tym nic wspólnego.


Montaż czujników gazu lub czadu w mieszkaniu, to istotna sprawa. Wykorzystują ten fakt niestety liczni naciągacze, którzy powołując się na spółdzielnię mieszkaniową, oferują urządzenie wraz z montażem. Pobierają opłatę w wysokości 200 zł. Jak się jednak okazuje, spółdzielnia mieszkaniowa z owymi monterami, nie ma nic wspólnego. Apelujemy zatem o rozwagę i sprawdzanie ofert. Wystarczy zadzwonić do spółdzielni i zweryfikować informację.

Uwaga, metodą „na pracownika spółdzielni” posługują się także złodzieje, których celem jest wejście do mieszkania pod pozorem naprawy lub montażu i dokonanie kradzieży. Warto zachować ostrożność a o każdej podejrzanej sytuacji, informować policję, dzwoniąc pod numer 112. 

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ABC
ABC
20 dni temu

A tego co się orientuję to sprzedają emerytom za 300zł a reszta mieszkańców ma za 400zł. A co ciekawe skąd mają listę z nazwiskami mieszkańców skoro jest RODO i na klatkach nie ma list kto pod jakim numerem mieszka,.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x