Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyszyny Kościelne. Życia mężczyzny nie udało się uratować


fot. ilustracyjne


Druhowie z OSP Wyszyny Kościelne oraz ratownicy medyczni walczyli wczoraj o życie mężczyzny, u którego nagle doszło do zatrzymania akcji serca. Niestety, bezskutecznie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem, na ulicy Kościelnej, gdzie zasłabł 61-letni mężczyzna. Ze służb ratowniczych, pierwsi na miejscu byli druhowie z OSP Wyszyny Kościelne, a jeden z nich podjął reanimację. Walkę o  życie mężczyzny druhowie prowadzili aż do przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Ratownicy medyczni również próbowali ratować życie mężczyzny, niestety bezskutecznie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x