Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uniszki Zawadzkie. Doszczętnie spłonęły firmowe kontenery [FILM]


Wczoraj nad ranem, na terenie jednej z firm w Uniszkach Zawadzkich spłonęły 3 biurowe kontenery. Nikt nie został poszkodowany.


Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do PSP w Mławie o godzinie 5:41. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy z JRG Mława oraz zastęp z OSP Wieczfnia Kościelna. W momencie przybycia straży, obiekty stojące w bezpośrednim sąsiedztwie były całe objęte ogniem. Strażacy ugasili pożar oraz przeszukali zgliszcza, nie stwierdzili jednak, by ktoś z ludzi został poszkodowany. Przyczynę pożaru ustala Policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x