Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnysz. Posadzili drzewa, nadali imiona


Dokładnie 46 drzew posadzili 9 listopada w Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki włodarze Przasnysza wraz z rodzicami przasnyskich dzieci, wolontariuszami i seniorkami.


Dzięki wsparciu w ramach programu „Mazowsze dla klimatu” miasto za kwotę ponad 60 tys. zł  uzupełniało drzewostan w miejskich parkach. Samorząd do akcji zachęcił rodziców nowo narodzonych dzieci, seniorki i wolontariuszy.

„Dziękujemy wszystkim osobom, które dziś wzięły udział we wspólnej akcji sadzenia drzew. Jesteście wspaniali. Drzewa otrzymywały najczęściej imiona dzieci i wnucząt – co też jest świetną inicjatywą naszych mieszkańców” – informuje Urząd Miasta Przasnysz.

W sumie w ostatnim czasie na terenie Przasnysza przybyło 100 drzew.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim.
Anonim.
18 dni temu

A w Mławie na ul. Warszawskiej wycięli duże drzewo, bo pewien pan postawił panele fotowoltaiczne i drzewo mu przeszkadzało, bo na panele padał cień, tyle że drzewo było posadzone wiele lat temu,..
ale kto bogatemu zabroni.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x