Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Młodzieżowa Giełda Zawodów. Zanim wybierzesz szkołę i zawód


Młodzieżowa Giełda Zawodów  jest stosunkowo nową inicjatywą mławskiego urzędu pracy. Otwiera przed szkolną młodzieżą i przybliża zarówno ofertę edukacyjną, pozwalającą na wybór zawodu i specjalności, na który jest zapotrzebowanie na rynku pracy, jak też umożliwia osobiste spotkanie z lokalnymi pracodawcami.


Na odbywającej się wczoraj w Mławskiej Hali Sportowej  Giełdzie swoje punkty przygotowali pracodawcy z kilkudziesięciu branż: elektronicznej, przetwórstwa spożywczego, budownictwa, handlu, elektryki i energetyki, mechaniki, rzemiosła, opieki zdrowotnej, krawiectwa, obuwnictwa, produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Tradycyjnie były też obecne służby mundurowe oraz szkoły ponadpodstawowe z Mławy, Strzegowa i Iłowa.

 red.

fot. PUP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
20 dni temu

To fakt kobieta z recepcji to jakaś porażka, aż strach się jej o coś zapytać lepiej trzymaj na wodzy swoje nerwy poniusiu

Przedsiebiorca
Przedsiebiorca
20 dni temu

Dzięki temu Urzędowi uzyskałem środki na podjęcie działalności gospodarczej, później uzyskałem kolejne środki na rozkręcenie się na rynku w tym momencie mam sporą firmę i danej korzystam ze wsparcia Urzędu.
To na prawdę przyjazny Urząd, Pracują tam na prawde mili i kompetentni ludzie no może z wyjątkiem Pani na recepcji która widać że pracuje tam za karę ale poza tym wielki szacunek za okazaną pomoc i cierpliwość.

bezrobotny
bezrobotny
20 dni temu
Reply to  Przedsiebiorca

A dla mnie ta Pani w okienku zawsze jest miła i sympatyczna. Pewnie ją wkurzyłeś. A tak na serio to każdy ma prawo do gorszego dnia

Cheslaw
Cheslaw
19 dni temu
Reply to  Przedsiebiorca

PUP to urząd gdzie pracują urzędnicy.

taba
taba
19 dni temu
Reply to  Cheslaw

no dziwne gdyby pracowali górnicy

Pik Pok
Pik Pok
20 dni temu

Ręką w górę komu PUP dal pracę na dłużej niż staz i 1 miesiąc

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x