Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W tym roku mniej chodzenia – więcej oglądania


Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe oraz Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 Pułku Piechoty Strzelców Słonimskich im . Hetmana Lwa Sapiehy, zapraszają na Marsz w rocznicę Święta Niepodległości.


W tym roku organizatorzy zapowiadają pewne novum – rekonstrukcję epizodów historycznych działań niepodległościowych na naszym terenie i krótką trasę marszu pod hasłem „mniej chodzenia – więcej oglądania”. Tegoroczne spotkanie przewidziane jest w okolicach Łowiska Zimnocha. Start o godzinie 12:30.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x