Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Matematyka dla pierwszaków w ciekawej formie [FOTO]


Uczniowie klasy I a Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie przystąpili do Ogólnopolskiego Projektu Matematycznego pt.:,, Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki”, w którym realizowane są kierunki polityki MEiN.  Główni bohaterowie projektu zapraszają uczniów do odkrywania matematyki w otaczającej ich rzeczywistości. Pierwszoklasiści zrealizowali  pierwszy moduł ,,Matematyka w szkole”.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawianka
Mlawianka
28 dni temu

Fajnie. Wreszcie coś nowego w wiadomościach lokalnych.gratulacje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x