Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wieczorną przejażdżkę ulicą Wyspiańskiego zakończył w areszcie


W sobotę wieczorem, na ul. Wyspiańskiego w Mławie, interweniujący patrol prewencji zatrzymał nietrzeźwego kierującego peugeotem. Podczas kontroli, policjanci odnaleźli przy 27-letnim kierowcy narkotyki. Wieczorną jazdę ulicami miasta zakończył w policyjnym areszcie. Odpowie za posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.


Patrol prewencji, podczas nadzoru w centrum miasta, zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę peugeota, który na widok radiowozu, przyspieszył skręcając w ul. Wyspiańskiego. Został natychmiast zatrzymany do kontroli drogowej. Za kierownicą auta siedział 27-letni mławianin. W organizmie miał ponad 0,7 promila alkoholu. Podczas kontroli policjanci odnaleźli także dwie porcje handlowe narkotyków. Zatrzymany kierowca został osadzony w policyjnym areszcie a jego samochód odholowany. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie środków odurzających, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.

W tym samym czasie, patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego na ul. Handlowej w Konopkach. 23-letni mławianin, kierujący mercedesem, miał w organizmie 0,6 promila alkoholu. W rozmowie z patrolem oświadczył, że zanim wsiadł za kierownicę, wypił dwa piwa.

Policja apeluje o przekazywanie informacji o podejrzanie zachowujących się kierowcach, którzy mogą być pod wpływem alkoholu lub narkotyków.   Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 112. Twoja reakcja ma ogromne znaczenie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ludmila
Ludmila
20 dni temu

Pijaczysko jedne

Wwl
Wwl
21 dni temu

Róbmy swoje 🙂 praca policji tak wygląda niech się wykażą 🙂 pozdro

Anonimowo
Anonimowo
21 dni temu

Nareszcie, wpadka na Wyspiańskiego, to chyba pierwsza ale nie ostatnia. Kolejny ruch, to zabytkowy park miejski im. J. Piłsudskiego.
Taaak… Trudna sprawa… Oni przecież spotykają się towarzysko… Ciekawe gdzie są i co robią rodzice tych dzieciaków z parku

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x