Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupsk. 105 metrowa flaga w 105. rocznicę odzyskania Niepodległości


Gmina Stupsk serdecznie zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Podobnie jak w ubiegłym roku włączy się w ogólnopolską akcję „Niepodległa do Hymnu”.


Uroczystość rozpocznie się 11 listopada 2023r. o godzinie 11:00 Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele pw. św. Wojciecha w Stupsku, następnie odbędzie się uroczysty przemarsz ulicami Stupska aż pod maszt znajdujący się przy budynku urzędu gminy, gdzie wspólnie odśpiewamy Hymn.

Uczestnicy marszu wezmą udział w przeniesieniu 105 metrowej flagi uszytej przez urzędników, w ten sposób uczcimy 105 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

– Uczcijmy najważniejsze święto i wyślijmy w świat sygnał, że potrafimy zjednoczyć się w tak wyjątkowym dniu dla naszej Ojczyzny! – apelują organizatorzy.

źródło: Aktywna Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
25 dni temu

Stupsk wioska potrafi a Mława „miasto”?

Kuba
Kuba
25 dni temu
Reply to  Ramzes

Pamiętajmy i w przyszłym roku wybierzmy tych samych radnych miejskich i powiatowych oraz tego samego burmistrza, bo nikt tak jak obecni nie zasłużyli i nie będą potrafili się zasłużyć dla Mławy.
Oni są najlepsi, najbardziej pracowici, najbardziej innowacyjni. Miasto Mława zasłynęła na całą Polskę, a nawet na całą Europę z innowacyjnych rozwiązań, jak chociażby PPP czy też ppp.
Pamiętajmy i bądźmy tak samo mądrzy w nadchodzących wyborach samorządowych jak w w minionych. Wybierajmy stare zło, które jest już oswojone, a nie coś nowego, niewiadomego i być może… lepszego.
Urzędnicy z Mławy uczczą Święto 11 Listoada polonezem, porwą do niego wszystkich mławian. Wodzirejem będzie burmistrz, który poprowadzi w pierwszej parze panią sekretarz miasta.

JanuSz
JanuSz
24 dni temu
Reply to  Kuba

Nie ma lepszego od burmistrza Kowalewskiego.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x