Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dyni w Szkole Podstawowej nr 2 [FOTO]


W przedszkolu Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie za sprawą Dnia Dyni, które obchodzimy corocznie 31 października zrobiło się wesoło, dyniowo i pomarańczowo.
 
Jest to doskonały moment, aby zapoznać dzieci z tym wartościowym warzywem. Dzień Dyni pozwolił dzieciom poznać wielką różnorodność dyń, wzbogacił ich wiedzę i pomógł poznać dynię od zewnątrz i od środka.
 
Każda grupa świętowała w inny sposób. Były zabawy integracyjne, badawcze, matematyczne, kulinarne, plastyczne oraz fotobudka.
O tym, jak smaczna jest dynia, przekonali się wszyscy, smakując potraw i przekąsek na bazie dyni. Zadowolone miny dzieci, to dowód na to, że był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Ważne jest również to, że zabawa może promować zdrowy styl życia!
źródło i fot. SP 2 Mława
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x