Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Niepodległości uczcijmy Marszem Obrońcom Mławy


Przed nami, już za tydzień Święto Niepodległości. Stowarzyszenie Mława Miasto Zabytkowe zaprasza do sprawdzonej już i cieszącej się popularnością formy obchodów tego święta.


„Formuła pozostaje stała – spotykamy się w plenerze, wspólnie śpiewamy, opowiadamy i cieszymy się niepodległością Polski. Tegoroczne spotkanie przewidzieliśmy w okolicach Łowiska Zimnocha. Udział w marszu zapowiedzieli rekonstruktorzy ze Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej 79 Pułku Piechoty Strzelców Słonimskich im . Hetmana Lwa Sapiehy, którzy przybliżą i pokażą nam epizody historycznych działań niepodległościowych mających miejsce w naszej małej ojczyźnie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Niech żyje Polska i do zobaczenia 11 listopada” – zachęca Stowarzyszenie MMZ.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
11.11
11.11
23 dni temu

Niech ŻYJE.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x