Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cenna lekcja historii i patriotyzmu dla młodych druhów


Po raz kolejny przed dniem Wszystkich Świętych druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Wieczfni Kościelnej stawili się na nietypowej zbiórce. Wspólnie z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieczfni Kościelnej wyruszyli w teren, aby posprzątać miejsca pamięci narodowej znajdujące się na terenie gminy. To była cenna lekcja historii i patriotyzmu.


źródło i fot. OSP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
instruktor senior
instruktor senior
29 dni temu

I to jest przykład dla harcerzy ZHP w Mławie, którzy na Wszyskich Świętych, nawet nie posprzątali grobu swojego bohatera i patrona Hufca ZHP Mława Klemensa Henryka Sokalskiego, i przy jego grobie, pokrytym ciemnym przyschniętym błotem ze zgniłych liści i nasion, zaciągnęli warty honorowe.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x