Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowe busy MKM-ki już oznakowane


Dwa nowe minibusy na bazie mercedesa sprintera włączone niedawno do floty Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego, operatora Mławskiej Komunikacji Miejskiej zyskały nowe oznakowanie z logo przewoźnika.


Każdy z pojazdów ma 15 miejsc siedzących, a poza tym zmieści 19 osób stojących, wózek inwalidzki lub wózek z dzieckiem. Podłoga przy tylnych drzwiach jest hydraulicznie obniżana, aby umożliwić korzystanie z transportu publicznego osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Pojazdy zostały zakupione ze środków przekazanych spółce aportem przez Miasto Mława w wysokości 1 000 000 zł oraz ze środków własnych MPDM.

źródło: MKM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
1 miesiąc temu

Chcemy tanich opłat za odpady

Kolejowa Mława
Kolejowa Mława
1 miesiąc temu

Szkoda że miasto nie stawia na rozwój komunikacji o nowe ulice jak Zabrody. Oraz uruchomienie większej liczby połączeń na istniejących liniach.

Janusz nosacz
Janusz nosacz
29 dni temu

A Mława to taka metropolii że potrzebujesz darmowych podwózek?

Pik Pok
Pik Pok
1 miesiąc temu

A nowy prezes a może poprawniej prezeska MPDM to:
Miasto stawia na młodych z pomysłami:) eeee to nie to miasto

Normal
Normal
1 miesiąc temu
Reply to  Pik Pok

A możesz jaśniej? To wszyscy się pośmiejemy….

Ramzes
Ramzes
1 miesiąc temu
Reply to  Pik Pok

Szkoda że młodzi nie chcą pracować

Ramzes
Ramzes
29 dni temu
Reply to  Ramzes

Ładny nick prawda ?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x