Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na koncert w Państwowej Szkole Muzycznej w Mławie


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie serdecznie zaprasza na koncert zatytułowany ” W kręgu muzyki polskiej”, którego wykonawcami będą nauczyciele szkoły – Michał Gogolewski (bas) i Piotr Skupniewicz (fortepian).
Listopad to miesiąc Narodowego Święta Niepodległości i w jego klimat wpisuje się koncert.


Na program złożą się utwory wokalne XIX i XX wieku oraz kompozycje fortepianowe Edwarda Wolffa, wuja słynnego polskiego skrzypka-wirtuoza, Henryka Wieniawskiego.

Koncert odbędzie się w piątek, 3 listopada o 18:30 w sali koncertowej szkoły. Wstęp wolny

Plakat: Kacper Czeczot

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x