Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkursowe kąciki przyrodnicze oddziałów przedszkolnych ZPO 3


W jesiennym kąciku darów jest bez liku.
My dary z dziećmi zbieramy i chętnie je oddamy, aby dzieci w salach kąciki miały i wiedzę o jesiennych  owocach i warzywach utrwalały.


Rady Rodziców działające przy MPS3 i MPS4 zorganizowały konkurs na „Jesienny kącik przyrodniczy”. Trzeba przyznać, że pomysłowość wystawek z darami jesieni była na wysokim poziomie. Komisja jednogłośnie stwierdziła, że należy nagrodzić wszystkie grupy za ciężką i jakże piękną pracę. 27.10.2023r Jury odwiedziło 19 grup i wręczyło dyplomy z nagrodami za kolorowe i pomysłowe kąciki.

źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x