Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

21-letni mławianin zdał egzamin na kolejną kategorię prawa jazdy. Stracił je w drodze powrotnej


fot. ilustracyjne


W miniony weekend aż 3 kierowców straciło w Ciechanowie prawo jazdy za zbyt szybką jazdę. Jednym z nich był 21-latek z powiatu mławskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Młody kierowca tłumaczył policjantom, że wraca z egzaminu na kolejną kategorię prawa jazdy. Niestety, mimo pozytywnego wyniku egzaminu 21-latek będzie musiał powstrzymać się od jazdy najbliższe 3 miesiące.

W miniony piątek (27.10) w Ciechanowie na Alei Niepodległości policjanci z ciechanowskiej drogówki zatrzymali kierującego fordem, który przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. 21-letni mieszkaniec powiatu mławskiego tłumaczył policjantom, że wraca z egzaminu na kolejną kategorię prawa jazdy. Niestety, mimo pozytywnego wyniku egzaminu 21-latek będzie musiał powstrzymać się od jazdy najbliższe 3 miesiące. Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego Policja przestrzega, że nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości, zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Żadne tłumaczenie nie usprawiedliwia brawury na drodze. Przekraczając dozwoloną prędkość narażamy siebie i innych na niebezpieczeństwo. Wiele tragicznych w skutkach wypadków jest spowodowanych nadmierną prędkością, niestosowaniem się do obowiązujących przepisów, czy po prostu brakiem ostrożności. Policja apeluje o rozsądek na drodze!

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
JP2
JP2
25 dni temu

Milicjant to nie zawód, to charakter.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

normalne , w naszym kraju

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x