Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Windyki. Nowa wiata, posadzone drzewa i świetna zabawa [FOTO]


W czwartek 26 października odbył się pełen atrakcji Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Windykach. Do wspólnego świętowania było kilka powodów. Jednym z nich była realizacja projektu „Zielona Lokalna Integracja”, w ramach którego na terenie szkoły zbudowano wiatę oraz posadzono drzewa.


To jednak nie jedyne atrakcje, jakie czekały na społeczność szkoły w tym dniu. Stowarzyszenie Joker Mława i FLY HIGH przygotowały warsztaty składania modeli drewnianych oraz szereg konkurencji sprawnościowych Uczniowie zmierzyli się między innymi w przeciąganiu liny, chodzeniu na szczudłach, skokach w workach, rzucie do celu, pokonywaniu mat animacyjnych, strzału z łuku i wielu, wielu innych! Nie zabrakło również balonów dla najmłodszych oraz wielu nagród!

Wydarzenie zakończyło się wspólnym grillem integracyjnym pod nową wiatą dofinansowaną z projektu ZIELONA LOKALNA INTEGRACJA oraz sadzeniem drzewek na terenie szkoły.

źródło i fot. Joker Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ziodwa
Ziodwa
1 miesiąc temu

Kampanię samorządową czas zacząć. Ok jak super, oj jak pięknie siatki, oświetlenia… Po co ta szopka?! To jest ich normalny obowiązek. Poczekajcie tylko po wyborach, Uniszki i nowe wysypisko już czekają. Pewne rozmowy z Pewnym Panel już się odbywają. I to takie „specjalne” składowisko. Ale to wszystko dla Was i Waszych dzieci z serca

Jola
Jola
30 dni temu
Reply to  Ziodwa

Oj wyjdą jeszcze ciekawe życzy

Mieszkaniec
Mieszkaniec
30 dni temu
Reply to  Ziodwa

Chłopie piknik organizowała szkoła dla dla swoich dzieci . Jeżeli szukasz w tym sensacji to zmień forum i nie szczuj.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x