Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To odkopano przy Zduńskiej. Konieczny będzie archeolog


Podczas budowy miejsc parkingowych na rogu ulic Zduńskiej i Płockiej natknięto się na ślady starych fundamentów. To prawdopodobnie pozostałości po stojącym w tym miejscu dawniej kościele ewangelickim. O sprawie został poinformowany konserwator zabytków. Przed wznowieniem prac konieczne będzie wykonanie inwentaryzacji i dokumentacji archeologicznej.


źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lulu
Lulu
1 miesiąc temu

Oj pokopałbym na legalu

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x