Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nogi same rwały się do tańca. W SOSW zagrał EratoX


W piątek (27.10.2023r.), na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie, dla uczestników i pracowników ŚDS, Powiatowego Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego w Mławie, uczniów i pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Mławie oraz przedstawicieli Starostwa w Mławie charytatywnie wystąpiła Grupa Muzyczna EratoX.


Podczas występu słuchacze mogli na żywo usłyszeć największe ich przeboje: „Będę czekał na Ciebie”, „Bez Ciebie”, „Dziewczyna ze zdjęcia”, „Anka barmanka”, „Deja vu” i kilka innych.

– Ten koncert to prawdziwa bomba energetyczna, wszyscy śpiewali razem z zespołem i nie mogli usiedzieć na krzesłach, nogi same rwały się do tańca. Dziękujemy bardzo za przyjęcie zaproszenia, za poświęcony nam czas, za zrozumienie i spełnienie marzeń osób z niepełnosprawnościami. Gratulujemy dotychczasowych muzycznych osiągnięć oraz życzymy wielu wspaniałych koncertów na arenie krajowej i międzynarodowej. Mamy nadzieję, że to nasze pierwsze, ale nie ostatnie spotkanie – podsumował ten mini koncert ŚDS.

źródło i fot. ŚDS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x