Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Gdy weszli policjanci, diler wyrzucił narkotyki przez balkon


Zabezpieczone duże ilości amfetaminy, marihuany i innych środków odurzających oraz aresztowanie 52-letniego mławianina, podejrzanego o handel narkotykami – to finał postępowania, prowadzonego przez mławskich kryminalnych, we współpracy z prokuraturą.


Na podstawie własnych ustaleń, mławscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 150 porcji handlowych amfetaminy, marihuany i innych narkotyków. 52-letni diler trzymał towar w swoim mieszkaniu. W momencie wejścia policjantów, próbował pozbyć się narkotyków, wyrzucając je przez balkon. Nie uchroniło go to przed odpowiedzialnością. Policjanci odnaleźli podzielone na porcje i przygotowane do sprzedaży narkotyki, część towaru przechowywana była w damskich i dziecięcych  saszetkach. Podczas trwającego przeszukania w mieszkaniu dilera, do jego drzwi pukali kolejni klienci. Wszyscy zostali przesłuchani przez policjantów.

52-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handlu narkotykami, czyniąc sobie z tego przestępstwa stałe źródło dochodu. Za przestępstwa te grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

W piątek (27.10), na wniosek prokuratury, decyzją sądu, podejrzany został aresztowany na 3 miesiące. Sprawa ma charakter rozwojowy, trwa dalsze śledztwo. Czynności realizuje mławska policja pod nadzorem prokuratury.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tug
Tug
30 dni temu

Brawo

TAKI KTOŚ
TAKI KTOŚ
1 miesiąc temu

Był Hitler i go nie ma.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x