Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Klub Seniora „Pogodny Uśmiech” obchodził piękny jubileusz


25 października 2023 Klub Seniora „Pogodny Uśmiech” w Mławie świętował podwójną uroczystość. Tego dnia bowiem „Pogodny Uśmiech” obchodził przypadający na początku października Dzień Seniora oraz 50 lecie powstania klubu. Obydwa te święta były okazją, aby spotkać się poza klubową salą, w bardziej uroczystej scenerii.


Nasi seniorzy uczcili jubileusz toastem i gromkim „Sto lat”. Podziękowania dla szefującego „Pogodnemu Uśmiechowi” prezesa Henryka Kacprzaka złożyła Helena Grącka. Tak jak jest to tradycją klubu nie zabrakło ani pogodnego uśmiechu ani dobrej zabawy. Klub ten z otwartym sercem i pogodnym uśmiechem czeka też na tych, którzy chcieliby do niego dołączyć.

źródło: KS „Pogodny Uśmiech”

fot. Helena Grącka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Drugie zdjęcie – jaka słodka para seniorów – nic tylko w sypialni nad łóżkiem powiesić powiększone i oprawione zdjęcie 😀 , no chyba że współmałżonek nie pozwoli

JANBO
JANBO
1 miesiąc temu

PAWEŁEK TAŃSKI DO KTÓREGO KLUBU SENIORA PRZYNALEŻY…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x