Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Iluzjonista oczarował przedszkolaki z MPS Nr 3 w Mławie [FOTO]


Dzień 9 października okazał się magicznym dniem dla przedszkolaków z MPS nr 3 w Mławie. Iluzjonista przeniósł dzieciaki w świat dobrej rozrywki. Sztuczki magiczne z pojawiającymi się i znikającymi przedmiotami wzbudziły ogromny zachwyt. Mała widownia nie mogła usiedzieć na swoich miejscach. Wiele dzieci pomagało w pokazie i wszystko się udało. Ten niezwykły spektakl na pewno zostanie na długo w pamięci każdego przedszkolaka.


źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x