Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrzebna pomoc dla siedmioosobowej rodziny


7 osobowej rodzinie z gminy Siemiątkowo w powiecie żuromińskim niemalże dosłownie zawalił się świat na głowę. W ubiegłą niedzielę (16/17 października) w nocy wybuchł pożar w ich domu. Doszczętnie spłonął dach, poddasze i część piętra. Nie mogą w swojej trudnej sytuacji liczyć na pomoc gminy i opieki społecznej. Czy mogę prosić o nagłośnienie zbiórki, która może pomóc odbudować im na zimę dach? – apeluje jedna z czytelniczek.


Osoby, które chciałyby pomóc, mogą to zrobić na stronie: https://zrzutka.pl/9z48pt

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x