Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Straż Graniczna wprowadza kolejne udogodnienia dla kandydatów!


Skorzystaj z nowych udogodnień. Złóż dokumenty. Przejdź dwuetapową procedurę kwalifikacyjną i dołącz do Straży Granicznej. W tym roku szansę na założenie munduru funkcjonariusza Straży Granicznej będzie miało jeszcze 14 osób. W przyszłym roku planujemy przyjąć 80 osób.


Młodzież szkół ponadpodstawowych już może skorzystać z nowych zasad naboru do SG. Kandydaci, którzy ukończyli 18 lat, są w ostatniej klasie szkoły ponadpodstawowej już mogą złożyć dokumenty do Straży Granicznej. Osoba, która zaliczy pozytywnie dwuetapową procedurę kwalifikacyjną, przed przyjęciem do służby w formacji, dostarczy dokument potwierdzający ukończenie szkoły.

Nie zastanawiaj się, działaj i dołącz do Nas! Już dzisiaj wejdź na stronę Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej https://wm.strazgraniczna.pl/ (zakładka Nabór do służby) lub zadzwoń 89 750 30 23.

Dokumenty można złożyć w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie. Ponadto, nie musisz jechać z Gołdapi do Kętrzyna, bo w Placówce Straży Granicznej w Gołdapi również przyjmują od Ciebie dokumenty. Z Braniewa też nie musisz pokonywać trasy do Kętrzyna, bo tam również w placówce złożysz dokumenty do służby w SG. Kolejną placówką, która przyjmuje od kandydatów dokumenty jest PSG w Olsztynie.

źródło: WMOSG

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x