Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest mławski kandydat w konkursie na najlepszych wolontariuszy Mazowsza. Zagłosuj


Ruszyło głosowanie na laureata/laureatkę w kategorii „Nagroda mieszkańców Mazowsza” w XIII edycji konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Może wziąć w nim udział każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego. Głosy można oddawać tylko elektronicznie na stronie: https://www.dialog.mazovia.pl/wolontariat/mazowieckie-barwy-wolontariatu/glosowanie od 17 do 30 października 2023 r.


Każdy uprawniony mieszkaniec może zagłosować jeden raz, tylko na jedną kandydaturę spośród przesłanych zgłoszeń. Do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy; na podany numer telefonu zostanie wysłany indywidualny kod niezbędny do oddania głosu na stronie. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.

Wśród kandydatur jest Szkolne Koło Wolontariatu Zespołu Szkół Nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie. Koło ma ośmioletnią tradycję pomagania i działania na rzecz społeczności lokalnej znajdującej się w potrzebie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

zagłosowane 🙂

miki
miki
1 miesiąc temu

nie działa link, na stronie mazovia.pl też nie działa, masakra!!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x