Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wzięli udział w „Strajku Żywności” [FOTO]


Na zaproszenie Samorządu Miasta Mława Klasa IV a Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie wzięła udział w ,,Strajku Żywności” Uczestnicy wydarzenia manifestowali przeciwko marnowaniu żywności. Uczniowie przebrani za owoce i warzywa wzięli udział w kolorowym przemarszu. Przedstawiciele szkół przekazali burmistrzowi Mławy deklarację o niemarnowaniu produktów oraz przygotowywanie potraw w duchu zero-waste.


źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x