Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zespół Szkół nr 2 obchodził jubileusz 60-lecia istnienia [FOTO]


Msza święta, oficjalna akademia , gratulacje, podziękowania, wręczenie nagród nauczycielom, a także bal absolwentów złożyły się na program obchodów 60-lecia Zespołu Szkół nr 2 połączonego z II zjazdem absolwentów.


Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się mszą św. w kościele p.w. Ducha Świętego w Parafii MBKP w Mławie, a część oficjalna w sali Zespołu Szkół nr 2. Przed zaproszonymi gośćmi, szkolna – bardzo liczna grupa rekonstrukcyjna dawnej pensji Patronki (Antoninki) zaprezentowała inscenizację, związaną tematycznie z postacią Antoniny Mrozowskiej.

W przemówieniu dyrektor ZS nr 2, Anety Zawadzkiej przewinęła się wśród innych poruszonych wątków refleksja, jak na przestrzeni tych sześćdziesięciu lat zmieniała się szkoła, mająca wcześniej siedzibę w budynku dawnej pensji Antoniny Mrozowskiej przy ulicy Sienkiewicza. Jubileusz szkoły stał się również okazją do wręczenia dziesięciorgu wyróżniającym się nauczycielom nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pośród gości szkoły – oprócz przedstawicieli parlamentu, władz samorządowych powiatu i miasta i szefów powiatowych i miejskich jednostek, znaleźli się również poprzedni dyrektorzy szkoły Bożena Tomkiel i Jacek Kohut oraz absolwenci.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zzz
Zzz
1 miesiąc temu

To zdjęcie z czyszczeniem buta – uwłaczające!!!

Mieszkanka
Mieszkanka
1 miesiąc temu
Reply to  Zzz

nie pomogło mu to czyszczenie. Do sejmu nie wszedł

Uff
Uff
1 miesiąc temu

Cała Mława

Mława
Mława
1 miesiąc temu

Po co tam tyle tych ludzi niektórzy zupełnie niepotrzebnie się lansują.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x