Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będą utrudnienia w ruchu na Nowowiejskiej


fot. ilustracyjne


Od 17 do 20 października 2023 r. (wtorek-piątek) będą wykonywane prace związane z wykonaniem nakładki asfaltowej na ulicy Nowowiejskiej w Mławie, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Browarną i 18 Stycznia do ronda Solidarności. Zakres prac obejmuje również przyległe zatoki parkingowe. Zostanie sfrezowana stara nawierzchnia oraz ułożone dwie nowe warstwy asfaltowe wzmocnione siatką.

W czasie wykonywania prac w podanych dniach – szacunkowo od 7:00 do 18:00 – wystąpią utrudnienia związane z ograniczonym lub niemożliwym przejazdem. Bardzo prosimy o omijanie w tych dniach przejazdu wskazanym odcinkiem ulicy Nowowiejskiej.

Harmonogram prac:

  • 17 października – sfrezowanie na całości starej nawierzchni bitumicznej;
  • 18 października – wykonanie wyrównawczej warstwy bitumicznej;
  • 19 października – wykonanie ścieralnej (wierzchniej) warstwy bitumicznej jezdni (planowane zamknięcie odcinka drogi);
  • 20 października – wykonanie ścieralnej (wierzchniej) warstwy bitumicznej na przyległych parkingach.

– Z uwagi na uzależnienie prac od warunków pogodowych, plan prac może ulec zmianie. Za utrudnienia przepraszamy – informuje urząd miasta.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x