Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ślubowanie pierwszoklasistów. Nagrody dla nauczycieli [FOTO]


13 października w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Jest to zawsze wyjątkowe święto, ponieważ pierwszoklasiści stają się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Tę niezwykłą uroczystość, podczas której najmłodsi uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne i recytatorskie poprowadziły wychowawczynie: p. Beata Kurkiewicz i p. Krystyna Błaszkiewicz.


„Pierwszoklasistom gratulujemy występu i życzy samych sukcesów w kolejnych latach nauki. Podczas uroczystości zostali także wyróżnieni nauczyciele, którym zostały wręczone nagrody. Nagrodzonym osobom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym” – napisała szkoła.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x