Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Edukacji Narodowej. Nauczyciele miejskich placówek nagrodzeni


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, rokrocznie Burmistrz Miasta Mława nagradza najlepszych nauczycieli szkół i przedszkoli prowadzonych przez Miasto Mława. W 2023 roku zostało przyznanych siedem nagród, w tym sześć dla nauczycieli i jedna dla dyrektora szkoły. Burmistrz Sławomir Kowalewski wręczył je podczas uroczystości z okazji DEN w piątek 13 października w Zespole Placówek Oświatowych nr 2.


Nagrody otrzymali:

Grażyna Zofia Nehring – pedagog szkolna zatrudniona w Szkole Podstawowej nr 3;

Katarzyna Kowalska – nauczycielka języka angielskiego zatrudniona w Szkole Podstawowej nr 6;

Anna Wieczorek – nauczycielka wychowania przedszkolnego zatrudniona w Zespole Placówek Oświatowych nr 1;

Iwona Chmielewska – nauczycielka matematyki zatrudniona w Zespole Placówek Oświatowych nr 2;

Agnieszka Przytulska-Chyl – nauczycielka wychowania przedszkolnego w Zespole Placówek Oświatowych nr 3;

Katarzyna Józefska – nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 2;

Jolanta Tyl – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2.

Kwota nagrody Burmistrza Miasta Mława wynosi 7 405 zł każda. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Przypomnijmy, że z wnioskiem wraz z uzasadnieniem o przyznanie nauczycielowi szkoły lub przedszkola nagrody Burmistrza Miasta Mława występuje dyrektor szkoły lub przedszkola po zasięgnięciu opinii rady pedagogicznej, natomiast dyrektorowi szkoły Burmistrz Miasta Mława przyznaje nagrodę z własnej inicjatywy. Nagrody dla nauczycieli i dla dyrektora mogą być przyznane, jeśli spełniają oni co najmniej pięć z kryteriów wymienionych w Uchwale Rady Miasta Mława z 26 stycznia 2021 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu przyznawania nagród ze specjalnego funduszu nagród dla nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach i szkołach prowadzonych przez Miasto Mława.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x