Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwie kobiety okradły seniora w sklepie. Policja publikuje ich wizerunki


Wydział Kryminalny mławskiej komendy Policji prowadzi postępowanie, dotyczące przestępstwa kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Widoczne na zdjęciach dwie kobiety okradły 71-letniego mławianina.


Do zdarzenia doszło na terenie jednego z marketów w Mławie pod koniec września. Kamery monitoringu zarejestrowały dwie kobiety, które przyjechały do marketu volkswagenem passatem. Kobiety, działając wspólnie, okradły przebywającego w sklepie seniora. Ukradły portfel z zawartością pieniędzy, dowodu osobistego oraz innych dokumentów. Za przestępstwo to grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Osoby, które rozpoznają kobiety, widoczne na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 14. Informację można przekazać anonimowo.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec Powiatu
Mieszkaniec Powiatu
1 miesiąc temu

Obcokrajowcy coraz lepiej czują się w naszym kraju pod każdym względem, niestety. Coraz więcej przywilejów dostają, przez co czują się często lepiej niż nasi. I myślą, że wszystko im tu wolno, bo i tak nikt im nic nie zrobi pomimo tego, że noga im się w pewnym momencie powinie. Oni są chronieni, obdarowywani, bezbronni.
Widać, że to nie są Polki.

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

Przywileje to ma tylko jedna nacja. Jest im u nas lepiej jak Polakom, ale może ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy, że to nie ta droga.

Biały człowiek nie cygan
Biały człowiek nie cygan
1 miesiąc temu

Cygany

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

To nie Polki… inna nacja

Last edited 1 miesiąc temu by Anonimowo
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x