Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbiórka zakończona. Podziękowania dla darczyńców


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie ogłosiło, że w dniu 9 października 2023 roku zakończyło zbiórkę pieniężną dla rodziny z Mławy, która ucierpiała w wyniku eksplozji gazu.


O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ oraz  TUTAJ.

„Dzięki Państwa wsparciu udało się uzbierać 6 721,75 zł. Z zebranych środków zostaną zakupione materiały remontowe i budowalne. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za każdy odruch serca!” – napisało stowarzyszenie.

źródło: Stowarzyszenie „Bądźmy Razem”

fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x