Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przez pięć lat ponad pięć milionów. Powietrze w Mławie będzie trochę czystsze?


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie opublikował jak kształtowała się w Mławie w latach 2018 – 2023 realizacja Programu „Czyste Powietrze”.


Na podstawie danych udostępnionych z systemu teleinformatycznego, WFOŚiGW w Warszawie podał, że od początku trwania Programu „Czyste Powietrze”, tj. od 19.09.2018 r. do dnia 30.09.2023 r. z terenu Miasta Mława złożono 512 wniosków na dotację celową. W tym samym okresie statystycznym zawarto 452 umowy na realizację przedsięwzięć ujętych w kosztach kwalifikowanych Programu, w tym związanych z wymianą źródeł ciepła oraz termomodernizacją jednorodzinnych budynków mieszkalnych. W powyżej wskazanym okresie zrealizowano 224 przedsięwzięć, co skutkowało wypłaceniem dotacji Beneficjentom z Mławy w łącznej kwocie 5183247,54 złotych.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

W Mławie już od kilku dni śmierdzi dymem z kominów. Znowu przez 7 miesięcy wieczorem nie da się otworzyć okna. Jak dawniej pala byle czym. Od lat ten sam obrazek związany nierozerwalnie z Mlawa: dymy z kominów na miastem. Mlawa wiecznie zasmogowana. A od tego tylko astma i raczydlo.

Hhh
Hhh
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

We własnym domu tak się ratują drożyzno . Mogą palić czym chco bo nikt tego nie sprawdza. W blokach mają gorzej muszą płacić wysokie rachunki. Które poszły w górę przez 8 lat szkodliwych rządów PIS. Dlatego w niedzielę trzeba ich odsunąć od władzy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x