Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Druhowie OSP Lipowiec Kościelny zbulwersowani. Nie wracaj po psa, u ciebie nic dobrego go nie czeka.


Druhowie z OSP Lipowiec Kościelny zamieścili przejmujący apel do kierowcy busa, który w ich okolicy wyrzucił psa z samochodu.


Dzisiaj ( 8.10.2023) jeden z naszych druhów był świadkiem jak człowiek w okolicy Lipowca wyrzucił psa z samochodu. Pojazd jakim poruszał się ten człowiek to biały bus o numerach WML 93**. Mamy nadzieję że ten post dotrze do tego człowieka i przemyśli swoje karygodne postępowanie. Prawdopodobnie pojazd został nagrany na kamerach w okolicy naszej strażnicy. P.S. Nie wracaj po psa. Jeden z nas się nim zajmie, u ciebie nic dobrego go nie czeka” – napisali strażacy.

O ile ta historia dla porzuconego psiaka miał swój szczęśliwy finał, o tyle druhowie pozostają zbulwersowani takim postępowaniem i zapowiadają, że to nie koniec sprawy.

„Pieska udało nam się złapać choć był bardzo wystraszony i uciekał przed ludźmi. Bronił się też zębami przed złapaniem. Piesek jest bezpieczny a tej sprawy tak nie zostawimy” – zapowiedzieli druhowie z OSP Lipowiec Kościelny.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
9 miesięcy temu

A może tak podać pełne dane tablicy rejestracyjnej: wszakże nie są to dane osobowe. Gwiazdki zachowajmy dla partii rządzącej.

ZigZagZo
ZigZagZo
9 miesięcy temu

Ciekawe zjawisko psychologiczne to być może jakiś syndrom że ludzie więcej uczuć pozytywnych przekazują zwierzętom niż ludziom , wg mnie 100 razy gorszy jest gość z taką nie nawiścią jak ty niż gość który porzuca psa choć można przyjąć za pewnik że uszkodzone macie te same obszary mózgu ale inaczej się to manifestuje.

Elwira
Elwira
9 miesięcy temu

Widać szczęście w uśmiechu i oczach tego Pana. Już niedługo tak będą wyglądać oczy tego pieska. Brawo dla Pana i jego kolegów ze Straży !!!!!

kot
kot
9 miesięcy temu

brawo Druhowie. Na Strażaków zawsze można liczyć.
Ale wstyd, proszę pana, to wierny przyjaciel, nie zabawka.

Guru
Guru
9 miesięcy temu

Policja śpi czy już śledztwo rozpoczęła?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x