Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiało mocno, a jakie są szkody?


Wczorajszy silny wiatr na pewno nie zachęcał do spacerów. Zwykle też przy takiej pogodzie strażacy mają co robić. Tym razem jednak wielkich szkód wiatr nie poczynił.


Strażacy tylko czterokrotnie wyjeżdżali do miejscowych zagrożeń. OSP Lipowiec Kościelny usuwał przewrócone drzewo z drogi wojewódzkiej 563. Trzy drzewa przewróciły się na drogę powiatową w Bieżanach (gm. Radzanów) i jedno w Wyszynach Kościelnych. Strażacy interweniowali też w Mławie przy ulicy Willowej, gdzie przechylone drzewo zagrażało linii energetycznej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x