Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od poniedziałku MKM-ka wraca na ul. Studzieniec


Od poniedziałku, 9 października, przywrócona zostanie trasa autobusu linii nr 3 Mławskiej Komunikacji Miejskiej, na odcinku Studzieniec. Ze względu na trwający remont ulicy, okresowo autobusy jeździły zmienioną trasą.


Autobus linii nr 3  będzie dojeżdżał do przystanków: Studzieniec-Podborna, Studzieniec-Brzozowa oraz Studzieniec-Marszałkowska w obydwu kierunkach.
Nadal obowiązują ograniczenia dotyczące dojazdu do ul. Mechaników, ul. Napoleońska-Jasna, oraz Dworca PKP. Tymczasowy przystanek uruchomiony na ul. Marszałkowska-Górna nie będzie obowiązywał. Godziny odjazdów nie ulegają zmianie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksander Byks
Aleksander Byks
1 miesiąc temu

Kiedy wreszcie autobusy MKM będą wjeżdżać na przystanek PKP Wolka. To naprawdę trwa zbyt długo aby chodzić na najbliższe przystanki

Jola
Jola
1 miesiąc temu

Czy każdy może umieszczać reklamę polityczną na autobusach miejskich ?

Jagoda
Jagoda
1 miesiąc temu
Reply to  Jola

Tak, jak dobrze zapłacisz to możesz i swoją osobę umieść.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x