Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Moja pierwsza wizyta w Archiwum” – grupa 0a w Archiwum Państwowym w Mławie


W dniu 03.10.2023 r. dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, z grupy Oa ze swoją wychowawczynią Dorotą Florczak miały okazję odwiedzić wyjątkowe miejsce:Archiwum Państwowe-oddział w Mławie. Celem pierwszej wizyty było zwiedzanie archiwum, magazynów archiwalnych i poznanie zawodu archiwisty dla dzieci były przygotowane niezwykle ciekawe zajęcia tematyczne. Przedszkolaki dowiedziały się,jakie skarby przechowuje archiwista i dowiedziały się wielu ciekawostek o pracy w archiwum.
Przedszkolaki podziękowały serdecznie pracownikom Archiwum w Mławie za miłe przyjęcie i atrakcyjnie spędzony czas.


źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x