Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbierali całe wory śmieci po innych użytkownikach lasu [FOTO]


Miesiąc wrzesień upłynął na wielkim sprzątaniu lasów na terenie jednostki Nadleśnictwa Dwukoły. Grupy szkolne angażując się w akcję utrzymania czystości w lesie udowadniają leśnikom jak ważny i istotny jest las dla społeczności lokalnej.


Młodzież z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie pod opieką Podleśniczych: Macieja Malinowskiego i Michała Guzowskiego zbierała niechlubne pozostałości po innych użytkownikach lasu na terenie Leśnictwa Krajewo, dodatkowo dowiadując się ciekawostek dotyczących pracy leśnika.

W tym samym czasie na terenie Leśnictwa Bieżany podrzucone zostały kolejne pełne worki wypełnione śmieciami!

– Dbajmy o lasy! To nasze wspólne dobro!- apelują leśnicy.

fot. Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Asasa
Asasa
1 miesiąc temu

Odesłać śmieci na Wukrainę

Zołza
Zołza
1 miesiąc temu

Tak… żeby jeszcze leśnicy rozumieli jak ważne są lasy dla społeczeństwa, dla zwierząt i w ogóle dla całej naszej ziemi, to może nie poddawaliby się tak biernie żadnym rządom i nagminnie nie wycinali by lasów w Polsce, co wcale nie oznacza iż śmiecę w lesie czy popieram brudasów śmiecących gdziekolwiek, a w lasach w szczególności. W newralgicznych punktach leśnicy winni montować ukryte kamery, a kary dla brudasów winny być bardzo dotkliwe, szczególnie dla różnego rodzaju firm.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x