Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! W niedzielę MKM-ki linii 1 i 3 zmienią trasy


W związku z organizacją Mławskiego Święta Biegania, 8 października (niedziela)w godzinach 9:00 – 15:30  zostaną wprowadzone zmiany w trasach jazdy autobusów MKM na liniach 1 i 3.


LINIA 1: Z ulicy Kopernika autobus będzie skręcał w ul. PCK, dalej trasa bez zmian.

LINIA 3: Autobus będzie rozpoczynał i kończył trasę z przystanku na  ul. Granicznej ZPO nr 2, dalej trasa bez zmian. Na czas trwania biegu zostaną pominięte przystanki na ulicach: Szpitalna – Wojska Polskiego, Marszałkowska – Parking, Marszałkowska-Górna, Piekiełko i Pętla Krajewo.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mer
Mer
1 miesiąc temu

Marszałkowska od „7” do ronda z Górną, Kopernika od pływalni do parkingu?
Kierowcy korzystający codziennie z tych ulic byliby wdzięczni, gdyby organizator informował o odcinkach wyłączonych z ruchu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x