Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowe porady  w ramach edukacji prawnej


Mławskie starostwo publikuje kolejne materiały, które stanowią element działań z zakresu edukacji prawnej realizowanych przez Zaborskie Towarzystwo Naukowe w Brusach. Działania edukacyjne mają na celu zwiększenie świadomości prawnej społeczeństwa Zapraszamy do lektury.


Zaborskie Towarzystwo Naukowe w Brusach, na stronie internetowej prowadzonej w ramach działań edukacyjnych opublikowało e-poradniki o tematyce: dziedziczenie i spadek cz. II oraz prawa kobiet cz. II.

https://www.darmowapomoc.com.pl/punkty-pomocy/mazowieckie/powiat-mlawski-npo

https://www.darmowapomoc.com.pl/punkty-pomocy/mazowieckie/powiat-mlawski-npp

 

 

Materiały edukacyjne na stronie starostwa TUTAJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x