Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Luszewo. Piorun uderzył w dom i uszkodził budynek


Nocna burza nad powiatem nie poczyniła dużych szkód. Do rana strażacy czterokrotnie usuwali powalone na jezdnię drzewa. Jednak do najgroźniejszego zdarzenia doszło w Luszewie (gm. Radzanów). Tam piorun uderzył w szczyt jednorodzinnego domu, w wyniku czego część muru zawaliła się do środka budynku, w którym przebywało 5 osób. Na szczęście nikt nie został ranny. Strażacy z JRG Mława oraz OSP Radzanów zabezpieczyli uszkodzoną część budynku przed opadami plandeką.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x