Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert im. Tekli Bądarzewskiej i podsumowanie XII edycji konkursu im. Hanny Rudzkiej – Cybisowej


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w Mławie zaprasza na Koncert im. Tekli Bądarzewskiej i podsumowanie XII edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej – Cybisowej, które odbędzie się 6 października 2023 r. (piątek) o godz.17:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie, ul. H. Sienkiewicza 24.


Program uroczystości:

17:00 – powitanie, Koncert im. Tekli Bądarzewskiej

17:30 – wręczenie nagród laureatom XII edycji Konkursu plastycznego im. Hanny Rudzkiej – Cybisowej

18:00 – zakończenie uroczystości

Organizator: Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w Mławie, Miasto Mława, Bank Spółdzielczy w Płońsku Grupa BPS Oddział w Mławie. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
1 miesiąc temu

Jak można być „miłośnikiem” twórczości Bądarzewskiej??? Czy nie mamy innych, wspaniałych kompozytorów? O czym to świadczy? A o tym, że niedługo powstanie Towarzystwo Miłośników Twórczości Zenka? To jakiś dramat.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x