Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Układanie asfaltu na Studzieńcu. Będą utrudnienia w ruchu


fot. ilustracyjne


Od 2 do 6 października br. w godzinach 7.00-17.00 na odcinku ulicy Studzieniec (od skrzyżowania z ulicą Marszałkowską włącznie do skrzyżowania z ulicą Podborną i Piekiełko), będzie układana warstwa ścieralna (ostateczna) masy bitumicznej. Wystąpią utrudnienia i ograniczenia łącznie z zamknięciem fragmentów ulicy. 

– Prosimy w tych dniach o nie parkowanie na ulicy oraz zaprzestania w podanych godzinach ruchu kołowego. W poszczególnych dniach działania będą wykonywane na różnych odcinkach ulicy. Po ich zakończeniu  ruch zostanie przywrócony – apeluje ratusz.

Pozostałe prace które zostaną jeszcze do wykonania tj. rozmalowanie oznakowania poziomego, wykonane zostaną w ciągu dwóch tygodni od ułożenia masy bitumicznej i nie spowodują żadnych ograniczeń.

źródło: UMM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x