Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Awanturował się w pociągu, a przed policjantami ukrył się pod fotelami w przedziale. Odpowie przed sądemFot. ilustracyjna

Ciechanowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o agresywnym pasażerze pociągu. Mężczyzna nie miał zamiaru opuścić pociągu, dlatego po pojawieniu się funkcjonariuszy schował się pod fotelami w przedziale. 31-latek nie reagował na wydawane przez policjantów polecenia, odmówił też podania swoich danych osobowych. Ostatecznie policjanci wyprowadzili mężczyznę z pociągu. Za popełnione wykroczenia odpowie teraz przed sądem.

W miniony poniedziałek (25.09) około godz. 3.10 do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w pociągu relacji Kraków- Kołobrzeg awanturuje się jeden z pasażerów. Kierownik pociągu poprosił Policję o interwencję na dworcu PKP przy ul. Sienkiewicza. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna zachowywał się niezgodnie z regulaminem, był agresywny, zakłócał spokój i porządek publiczny. Pasażer jednak nie miał zamiaru opuścić pociągu i po przybyciu na miejsce policjantów z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego schował się pod siedzeniami przedziału. Awanturnik nie stosował się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, stawiał czynny i bierny opór, cały czas trzymając się za siedzenia. Odmówił też podania swoich danych osobowych. Mężczyzna na tyle mocno trzymał się przedziałowych foteli, że niezbędna była pomoc strażaków z PSP w Ciechanowie, którzy musieli wymontować siedzenia, aby ciechanowscy mundurowi mogli zatrzymać awanturnika.

Po wyprowadzeniu awanturnika z pociągu okazało się, że jest nim 31-letni mieszkaniec powiatu białostockiego. Sprawa 31-latka trafi do sądu. Białostoczanin odpowie za zakłócanie spokoju i porządku publicznego, odmowę podania danych osobowych oraz niestosowanie się do poleceń wydanych przez funkcjonariuszy.

asp. Magda Zarembska
 

 
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
RoolB
RoolB
2 miesięcy temu

Może jechał na marsz pani Lempart oni tak mają.

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu
Reply to  RoolB

Lecz się.

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu

Nie… No, naprawdę już nie macie o czym pisać? Czy lenistwo zwycięża?

mous
mous
2 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

w sumie jest , pokazuje to że policja ma ludzką twarz i zamiast połamać ręce to wzieli i go z siedzenie….szacuneczek

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x