Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Parcele Łomskie. W biały dzień zamaskowani mężczyźni próbowali się włamać na posesję


Kolejna próba włamania i to w biały dzień tym razem w Parcelach Łomskich. Dwóch zamaskowanych mężczyzna przeskoczyło przez ogrodzenie w niedwuznacznych celach. Na szczęście na posesji był monitoring, który wykrył intruzów.


– W dniu 21 września, tuż przed południem, dyżurny mławskiej komendy policji odebrał zgłoszenie od właściciela posesji, dotyczące wtargnięcia dwóch zamaskowanych mężczyzn na działkę w Parcelach Łomskich.  Zgłaszający zauważył sytuację dzięki kamerom monitoringu, nie było go na miejscu. Natychmiast po zgłoszeniu dyżurny wysłał patrol. Przed przyjazdem właścicieli i policji, zamaskowani mężczyźni zostali spłoszeni  i uciekli.  Niczego nie ukradli. Uszkodzili ogrodzenie. Trwają dalsze czynności – poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska z KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x